• Є питання? Дзвоніть +38 (044) 394-94-13
 • Київ
  вул. Голосіївська 17,
  оф. 201-207

Рішення для водного транспорту

Рішення для водного транспорту

GPS контроль водного виду транспорту

GPS контроль водного транспорту здійснюється за тими ж технологіями, що й наземного. На судні встановлюється система датчиків, блок аналізу та передачі даних та кілька типів антен, що дозволяє отримати сигнал по каналах бездротової мережі. Комплексне застосування GPS обладнання дозволяє не тільки контролювати переміщення судна будь-якого класу, але й отримувати необхідну інформацію

До такої інформації відносяться дані про:

 • стан вантажу;
 • режим роботи двигуна;
 • рівень палива;
 • відкриття люків і дверей, трюмів та кают;
 • мікроклімат у вантажних приміщеннях.

Також можливості сучасних моніторингових систем дозволяють зупинити двигун, якщо судно викрадено, включити систему гасіння пожежі в дистанційному режимі, подати сигнал про лихо.

Переваги використання GPS моніторингу водного транспорту

GPS трекери для водного транспорту становлять інтерес не тільки для вантажних суден і барж, але і для власників яхт, катамаранів і катерів, що здаються в оренду. Також система дуже корисна для приватного водного транспорту – господар катера або човна завжди знатиме в якому стані і де знаходиться човен, якщо ними скористалися члени сім’ї, які не надто впевнено вміють керувати таким видом транспорту. До складу системи обов’язково входить так звана тривожна або аварійна кнопка. Навіть якщо пасажир або водій не встигли натиснути на клавішу, при надходженні води на борт, пожежі або зіткненні система датчиків спрацює автоматично і передасть сигнал за призначенням. Одна з головних переваг дії системи – вона працює в постійному режимі і передає дані онлайн незалежно від бажання тих, хто перебуває на борту. Система енергонезалежна. Навіть якщо вимкнено акумулятори, обладнання працює від резервних батарей, про місцезнаходження яких знає лише власник судна.

Результати застосування GPS контролю водного транспорту

GPS моніторинг річкового транспорту відкриває великі можливості у сфері оптимізації логістики та зниження витрат на експлуатацію. Використання даних спостережень за певний період дозволить:

 • визначити найефективніші маршрути;
 • розрахувати режими навантаження та вивантаження;
 • виключити непродуктивне простоювання транспорту;
 • знизити ризик крадіжки пального;
 • розрахувати залежність швидкості перевезення від часу доби та сезону.

Дуже важливим є GPS моніторинг морських суден, що знаходяться тривалий час за межами територіальних вод. Система дозволяє визначити точне місце перебування судна, час заходу та виходу з портів, ефективність завантажувально-розвантажувальних робіт. Також власник судна знає все про стан двигунів, екіпажу, вантажу та отримує інші дані практично негайно. За необхідності цю інформацію можна відновити на будь-якому відрізку часу протягом проходження маршруту. 

Встановлення GPS обладнання на водний транспорт

Установка GPS обладнання на морські та річкові судна всіх класів є досить складним технічним завданням. Складність полягає як у складності влаштування судна в плані механіки та електрики, так і в непростих умовах експлуатації. Компанія “Мікро Тронік" має власні напрацювання для яхт, катерів і кораблів будь-якого класу, які апробовані на багатьох об’єктах. Система GPS моніторингу водного транспорту при правильній установці та експлуатації окупається протягом декількох місяців за рахунок Відчутна економія палива та інших ресурсів Оптимізація режимів перевезення вантажів посилює економічний ефект і збільшує плановий прибуток транспортних компаній.