• Є питання? Дзвоніть +38 (044) 394-94-13
  • Київ
    вул. Голосіївська 17,
    оф. 201-207

GPS контроль розкидувача добрив

GPS контроль розкидача добрив

При впровадженні системи GPS-моніторингу на сільгосп техніці додатковим функціоналом можна здійснювати контроль за внесенням мінеральних добрив у поля (в агрозони). Необхідність цього рішення виникла з відсутністю оперативного контролю та обліку внесених мінеральних добрив.

Для впровадження рішення на бункер розкидача встановлюються тензометричні датчики з підключенням до мікрокомп’ютера FIELD Scale. FIELD Scale має захищений корпус та дискретність показань 1-10 кг, похибка тензометричних датчиків вимірювань 0,2-0,5% від ваги, що є мінімальною похибкою подібного виду обладнання, а для контролю процесу розкидання добрив встановлюється індуктивний датчик.

Нашою компанією реалізовано підключення безпосередньо до мікрокомп’ютера за допомогою трекера для передачі даних до системи моніторингу та формування звітності щодо внесеного добрива у розрізі геозон.

Основні переваги впровадження цього рішення:

  • Динамічний зважування добрив у режимі реального часу.
  • Контроль та облік внесених добрив.
  • Звіти про виконання наприкінці кожної фази завантаження/вивантаження.
  • Звіти про фактично розкидані мінеральні добрива в розрізі поля (геозони).

Впровадивши рішення щодо контролю внесеного мінімального добрива, Ви отримуєте в режимі реального часу інформацію про завантажену вагу мінеральних добрив у бункер розкидачу та дані про фактично розкиданий у розрізі геозон (полів), тим самим запобігаючи будь-якому виду махінацій, пов’язаних з людським фактором.