• Є питання? Дзвоніть +38 (044) 394-94-13
  • Київ
    вул. Голосіївська 17,
    оф. 201-207

Відеомоніторинг всіх видів транспорту і техніки а також АЗС на підприємстві | Microtronic

Відеомоніторинг всіх видів транспорту і техніки а також АЗС на підприємстві

ВІДЕОМОНІТОРИНГ

Це додатковий інструмент для ефективного та оперативного контролю роботи вантажного транспорту, сільськогосподарської техніки на підприємстві, а також залізничного транспорту та АЗС. Відеоконтроль дозволяє отримувати максимально повне уявлення про роботу техніки. Виявляти та запобігати будь-якому людському фактору, а найголовніше – фіксувати будь-які події в онлайн-режимі та отримувати повідомлення з фото та відеофіксацією. Наприклад, при зливі палива із бака або відкриття дверей причепа.

Реалізація та переваги відеомоніторингу

Це рішення реалізовано за допомогою технології DVR (digital video recorder – пристрій для запису відеосигналу та звуку у цифровому форматі). Після синхронізації обладнання в системі моніторингу диспетчер може складати список подій, при яких модуль DVR буде проводити фото/відео фіксацію з зазначеним діапазоном часу і здійснювати відеоконтроль в онлайн-режимі, а саме за заданий часовий проміжок до і після зафіксованої події передавати відеоролик або фото спеціальне програмне забезпечення. Це дає можливість у найкоротший проміжок часу відстежити порушення роботи транспорту та техніки та виявити несумлінність співробітників при виконанні роботи, що зрештою допомагає компанії заощадити кошти та як наслідок – збільшити прибуток.

До списку подій можна внести: падіння рівня палива в баку, зупинку раніше заданого часу, роботу на неодруженому ходу, відкриття люка ємності (для АЗС) тощо. залежно від необхідності та виду техніки. Такий підхід значно спростить подальший аналіз даних та заощадить ваш час.

Відеомоніторинг всіх видів транспорту і техніки а також АЗС на підприємстві
Відеомоніторинг всіх видів транспорту і техніки а також АЗС на підприємстві

Організація відеомоніторингу для будь-якого виду техніки

Якщо ви зацікавлені у відеомоніторингу транспорту чи будь-якої техніки на вашому підприємстві – вам варто звернутися до компанії https://microtronic.com.ua/. Наші фахівці встановлять все необхідне в найкоротші терміни і проконсультують вас з питання, що вас цікавить щодо будь-яких технічних моментів, пов’язаних з контролем роботи техніки.