• Є питання? Дзвоніть +38 (044) 394-94-13
  • Київ
    вул. Голосіївська 17,
    оф. 201-207

Двусторонняя голосовая связь

Двосторонній голосовий зв'язок для всіх видів транспорту

Двосторонній голосовий зв’язок

Сучасні системи глобальної супутникової навігації (GPS), що використовують канали мережі GSM, дозволяють контролювати положення об’єктів у режимі реального часу. Але це не єдина функція, яку вони виконують за допомогою сучасних GSM-систем можна забезпечити двосторонній голосовий зв’язок з об’єктом в режимі онлайн. Двосторонній голосовий зв’язок актуальний для легкового та вантажного транспорту (у тому числі і для паливозаправника), сільськогосподарської техніки, а також для залізничного транспорту.

Двосторонній голосовий зв’язок для будь-якої техніки реалізується декількома способами:

  • Використання автомагнітоли з підтримкою Bluetooth (для легкового та вантажного транспорту, сільськогосподарської техніки)
  • Використання мікрофона та динаміків, встановлених у кабіні (для залізничної техніки)
  • Bluetooth гарнітура (для будь-якої техніки)

Устаткування, встановлене на Вашому транспортному засобі, повністю сумісне зі специфікацією Bluetooth V3.0 для зовнішніх периферійних пристроїв. Це дає можливість здійснювати двосторонній голосовий зв’язок із диспетчером. Для реалізації цього рішення достатньо мати або Bluetooth гарнітуру або інший пристрій з вищезазначених залежно від типу техніки.

Двосторонній голосовий зв'язок для всіх видів транспорту
Двосторонній голосовий зв'язок для всіх видів транспорту

Переваги двостороннього голосового зв’язку

Головною перевагою цього рішення є його доступність. Воно не вимагає встановлення додаткового обладнання – достатньо лише підключити до трекера bluetooth пристрій. Для різних служб з використанням легкового, вантажного транспорту та на сільгосппідприємстві пристрій для голосового зв’язку – це незамінне рішення.

Для залізничного транспорту головною перевагою цього рішення є можливість здійснювати зв’язок між машиністом та диспетчером.

Організація двостороннього голосового зв’язку

Для того, щоб почати користуватися функцією двостороннього голосового зв’язку, встановити системи GPS моніторингу на будь-який вид транспорту або отримати консультацію в цій галузі варто звернутися до наших спеціалістів microtronic.com.ua. Зв’язавшись з менеджерами компанії ви отримаєте відповіді на всі питання щодо установки, оплати та будь-яких інших технічних моментів пов’язаних із супутниковим моніторингом техніки.

Двосторонній голосовий зв'язок для всіх видів транспорту