• Є питання? Дзвоніть +38 (044) 394-94-13
  • Київ
    вул. Голосіївська 17,
    оф. 201-207

Наші партнери

Партнери Мікро Тронік Україна

Наші партнери

За словами Gurtam ‒ понад 15 років досвіду розробки програмних рішень для GPS моніторингу і команда талановитих фахівців, які вкладають душу у свою справу. Нас об’єднує робота над власними продуктами і п’ять регіональних офісів: головний офіс і центр розробки в Мінську та офіси продажів у Москві, Бостоні, Дубаї і Буенос-Айресі. Сьогодні рішення Gurtam займають близько 36% ринку моніторингу комерційного транспорту в країнах СНД і активно просуваються на ринок Європи, Близького Сходу, США, Латинської Америки, Африки, Австралії і навіть Нової Зеландії.

Нам подобається створювати корисне і робити це кращим чином. Нашою системою користуються сотні компаній по всьому світу: від сервісів з доставки піци і таксопарків до нафтових корпорацій і секретних спецслужб. Можливо, продукти Gurtam і не змінять цей світ, але точно змінять чийсь бізнес.

Наші партнери

Fort Monitor – розробник і постачальник рішень в області М2М-технологій: ГЛОНАСС/GPS систем моніторингу транспорту, людей і стаціонарних об’єктів під торговими марками FORT і FortMonitor. Компанія представлена на ринку з 2007 року.

Наші партнери

НВП «ДИСКОВІ СИСТЕМИ» ТОВ є одним з лідерів контрактного виробництва електроніки на території України. Компанія має сертифіковане за системою ISO 9001 виробництво, на якому на постійній основі працює понад 200 фахівців. НВП «ДИСКОВІ СИСТЕМИ» ТОВ є одним з лідерів контрактного виробництва електроніки на території України.

З 2010-го року ми почали розробку і виробництво обладнання для GPS-моніторингу та контролю транспорту. За цей час випущено вже кілька поколінь пристроїв під торговою маркою BITREK.

Компанія ТОВ «Мікро Тронік Україна» є офіційно золотим партнером з продажу, впровадження та обслуговування обладнання BITREK на території України.

Наші партнери

Розробники і виробники обладнання для систем моніторингу транспорту і стаціонарних об’єктів. Наші рішення дозволяють виконувати найбільш складні завдання телематики: контроль фактичної витрати палива, навантаження на вісь і ваги вантажу, параметри роботи спецтехніки, дотримання температурного режиму при перевезенні товарів. Основними покупцями наших датчиків Eurosens є провайдери послуг супутникового моніторингу транспорту з 50 країн світу.

Наші партнери

Білоруський державний університет інформатики та радіоелектроніки – один з великих державних науково-освітніх та інноваційних центрів Республіки Білорусь.

У 2016 році університет акредитований у Державному комітеті з науки і технологій Республіки Білорусь і Національної академії наук Білорусі на статус наукової організації.

Науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи проводяться за 11 напрямами розвитку науки, технологій і техніки в Республіці Білорусь.

Наші партнери

Компанія ТОВ «Фарватер» утворена в 2009 році і займається виробництвом обладнання для роботи з цифровою інформаційною can-шиною. Діяльність компанії включає в себе розробку, виробництво і продаж GPS обладнання.

Наші партнери

Antecs – виробник устаткування і програмного забезпечення для контролю видачі палива, обладнання та програмного забезпечення для паралельного водіння, і точного землеробства.

Компанія є лідером в Україні з автоматизованого контролю видачі палива, має ринкову перевагу – можливість віддалено керувати лімітами видачі палива за ідентифікаторами.

Компанія Мікро Тронік Україна вже понад 5 років офіційний представник на території України так і за її кордоном.

Наші партнери

Teltonika – це провідний європейський виробник обладнання для супутникового моніторингу, який в 2018 році продав більше 1 200 000 GPS трекерів. Пристрасть і прагнення до нових викликів людей працюючих в Teltonika зробило цю компанію лідером ринку. Широкий асортимент, багатофункціональні продукти, потужні інструменти для управління тисячами пристроїв одним клацанням миші забезпечують можливості для зростання вашого бізнесу. Власне виробництво в Європі, Teltonika надає широкий спектр рішень: від управління автопарком і безпеки до страхової телематики та каршерингу.

Сайт партнера