• Є питання? Дзвоніть +38 (044) 394-94-13
  • Київ
    вул. Голосіївська 17,
    оф. 201-207

GPS контроль спецтехніки

GPS контроль спецтехніки

Для більш ефективної діяльності будь-якої компанії важливо, щоб співробітники чітко виконували свою роботу, не було простою чи несанкціонованого використання транспортних засобів. Всі ці проблеми допоможе усунути GPS моніторинг спецтехніки.

Шснують випадки, коли недобросовісні оператори зливають паливо з транспорту, влаштовують “ліві" рейси, на службовій техніці роблять собі заробіток: допомагають знайомим при будівництві, обробляють за гроші земельні ділянки і т. д. Якщо здійснювати GPS контроль будівельної спецтехніки, то можна точно відстежувати маршрут пересування, кількість витраченого палива, час зупинок, заправок і т. д. Системи GPS моніторингу – це спосіб знизити собівартість робіт та максимально ефективно використовувати автопарк.

Для якої саме спецтехніки потрібен GPS контроль

Супутниковий моніторинг спецтехніки може бути використаний для різних машин. При встановленні обладнання на машини швидкого реагування (пожежні, швидкої допомоги) можна чітко відстежувати маршрут переміщення та контролювати час прибуття.

Дуже затребуваний GPS контроль самоскида, адже в цьому випадку можна відстежити наявність “лівих” заїздів та зупинок. Крім витрати пального та пробігу, можна контролювати роботу виконавчих механізмів, щоб не було несанкціонованого відвантаження піску, щебеню тощо.

GPS моніторинг будівельної спецтехніки дуже важливий: можна відслідковувати не тільки пересування, а й роботу на місці, щоб техніка не просто стояла на майданчику, а справді функціонувала. Для цього автопарк обладнується спеціальними датчиками, наприклад контролером роботи баштового крана, адже його основа нерухома (кран стоїть на майданчику).

Також система контролю стане в нагоді для сільськогосподарської техніки, снігоприбиральних машин та спецтранспорту, що використовується для ремонту доріг. Окрім стандартних датчиків для контролю за пересуванням та витратами палива, у такій техніці можна встановлювати визначник роботи навісного обладнання. Це дозволить відрізняти просто пробіг від роботи. За рахунок моніторингу геозон можна запобігти роботі на сусідніх полях, ділянках.

Контроль навігації разом із датчиками для відстеження рівня заповнення ємностей доречно використовуватиме бензовозів, молоковозів та іншого транспорту перевезення сировини чи готової продукції.

Плюси GPS контролю спецтехніки

Якщо встановити GPS-трекер для спецтехніки, можна отримати чимало переваг:

  • контролювати розташування транспорту в режимі реального часу, для цього достатньо лише доступу до інтернету;
  • на 20-40% скоротити витрати пального за рахунок усунення перевитрати або його несанкціонованого використання;
  • скоротити час прибуття спецтранспорту та його пробігу на 15-20%;
  • повністю усунути нецільове використання спецтехніки, дисциплінувати персонал;
  • підвищити безпеку перевезення вантажів.

Також трекер дозволяє вести контроль відвідування геозону, якщо необхідно відстежувати, коли спецтранспорт зайшов на ділянку і покинув його. Це актуально, зокрема й для сільгосптехніки, щоб трактор чи комбайн працював лише на своєму полі.

Встановлення системи GPS моніторингу на спецтехніку

Установка системи моніторингу спецтехніки – досить складне завдання, тому варто довірити її фахівцям  microtronic.com.ua. Ми готові розробити вам систему контролю, встановити GPS на спецтехніку будь-якого виду, налагодити моніторинг, при необхідності інтегрувати його з системами бухгалтерії. Оскільки для кожного типу спецтехніки перше місце виходять ті чи інші параметри контролю, ми підготуємо для вас оптимальний варіант.