• Є питання? Дзвоніть +38 (044) 394-94-13
  • Київ
    вул. Голосіївська 17,
    оф. 201-207

Інтеграція з системами точного землеробства

Високоточна система GPS моніторингу для контролю врожайності

Точне землеробство – це комплексне рішення, яке дозволяє керувати врожайністю на окремих посівних площах за допомогою комп’ютерних та супутникових технологій GPS-моніторингу. Впровадження подібних систем забезпечує більш ефективне використання робітників та земельних ресурсів.

Зазвичай у системах супутникового GPS-моніторингу використовується сигнал глобального позиціонування, похибка якого становить 3-5 м, але точніших розрахунків закриття полів і контролю виконаних робіт цього мало. Для підвищення точності використовуються високоточні приймачі сигналу.

Вартість такого обладнання досить висока, але в деяких випадках воно все ж таки використовується. З його допомогою похибка траєкторії можна скоротити до 25-40 см. Якщо ж застосувати найточніше обладнання, то похибку можна скоротити і до 3-7 см.

Наша компанія пропонує використовувати підключення до антен точного землеробства для формування більш точного шляху трактора в полі, що дозволить фіксувати точну кількість оброблених гектарів як загалом по закриттю полів, так і в розрізі по механізаторам