Решение для топливораздачи
  • serv1.jpg

Принцип роботи системи.

Базується на GSM терміналі, який керує видачею палива і його лімітами.
Пристрій управління витратами палива - це панель керування, що має циферблат і складальну панель для вказівки параметрів відпуску палива.

Система складається з контролера або готової ТРК, який синхронізує інформацію через канал оператора мобільного зв'язку (список ключів для карти водія; параметри ключів). Зберігання інформації локально дозволяє при збоях каналів передач працювати автономно і після появи зв'язку синхронізувати інформацію. Ідентифікація водія відбувається за допомогою піднесення магнітної картки до приймача панелі управління роздавальної колонки. Далі пристрій передає інформацію на сервер про кількість отриманого палива і одержувача. У складі системи поставляється програмне забезпечення для обліку співробітників компанії, яким видаються паливні картки.

Так само проводиться установка електромагнітного клапана перекриття палива. Даний клапан управляється бортовим контролером через керуюче реле. Пристрій зчитує інформацію з карти водія за допомогою коду і наявного списку ключів. В процесі відвантаження палива, система відстежує, скільки отримано палива і в разі переліміту блокує роздачу палива за допомогою спрацьовування електронного клапана.

solution fuel distribution

 

Функціонал управління (рух палива):

1. Облік надходження на АЗС.

2. Облік видачі на бензовози.

3. Облік видачі палива за пластиковими картками з ПРК на транспорт.

4. Облік видачі з бензовозів на транспорт за пластиковими картками.

5. Отримання підсумкової автоматичної звітності про рух палива по підприємству в цілому.

 

1. Облік надходження на АЗС.

Реєстрація надходження палива можлива двома методами.

Першийметод включає в себе облік надходження палива через виведений єврозлив, за допомогою якого можливо проводити злив палива від постачальників, а також приймати паливо зі своїх бензовозів.

Другий метод включає себе контроль надходження палива за допомогою датчика рівня встановленого в ємність. З метою автоматичної ідентифікації постачальника або свого бензовоза який виробляє злив, використовується модуль прийомних пластикових карт (RFID). При використанні наземних ємностей, додатково проводиться установка двигуна і насоса для проведення примусового перекачування палива в ємності.

Uchet postupleniya na AZS

 

Приклад переданих даних в документ по GSM каналу:

2014 02 11 133220

Відомість роздачі палива дозволяє фіксувати не тільки видачу з заправної станції, але так само контролювати факт надходження даного палива в бак.

При формуванні відомості по руху палива, ми бачимо не тільки видане паливо, а ще й сам факт надходження в бак і відхилення.
Це дозволяє оптимізувати роботу диспетчерського центру та автоматизувати сам процес звірки по виданому та отриманому паливу

 

2. Облік видачі на бензовози.

Реєстрація видачі палива на бензовози здійснюється через переобладнані швидкісні колонки, або проводиться монтаж роздаткового обладнання наведеного на малюнку нижче.

З цією метою готується спеціальний рівний майданчик для постановки бензовозів. Монтується гусак з зворотним клапаном, з метою заправки палива безпосередньо в люк бензовоза зверху.

Роздавальне обладнання складається з електродвигуна з насосом, лічильника з електронним зняттям сигналу і електронним блоком управління роздачі. Блок роздачі складається зі зчитувача пластикових карт, пускача і GSM терміналу для передачі даних.

З метою організації безпечного відвантаження тільки дозволеним користувачам, зчитувач пластикових карт забезпечений модулем доступу.

Uchet vidachi na benzovozi

Дані роздачі передаються по GSM каналу на сервер моніторингу, результатом чого ми отримуємо автоматичну реєстрацію видачі на бензовози.

 

Приклад журналу реєстрації видачі на бензовози:

 2014 02 11 135934

3. Облік видачі палива за пластиковими картками з ТРК на транспорт.

Ідентифікація водія відбувається за допомогою піднесення магнітної картки до приймача панелі управління роздавальної колонки. Далі пристрій передає інформацію на сервер про кількість отриманого палива і одержувача. У складі системи поставляється програмне забезпечення для обліку співробітників компанії, яким видаються паливні картки.

З метою реєстрації роздачі палива за пластиковими картками, можливе використання обладнання різних виробників

Uchet vidachi po plastikovim kartochkam s TRK na transport

З метою автоматизації обліку роздачі, пропонуються наступні варіанти поставки та монтажу обладнання:

  • Підключення до існуючих роздавальних колонок.
  • Поставка і монтаж нових роздавальних колонок.
  • Відновлення та ремонт старих роздавальних колонок.

Приклад відновлення старої роздавальної колонки:

Novij risunok

З метою контролю роздачі палива в баки автомобілів, в колонці "Бак" система відображає пов'язані дані. Відображення суми надходження в бак можливо тільки по тій техніці, на якій встановлені GPS-GSM термінали з датчиком рівня.


Для будь-якого транспортного засобу надається можливість вивести звіт за період, з метою отримання відомості заправок.

2014 02 11 135419

 

4.Облік роздачі з бензовозів на транспорт по пластиковим картам.

Uchet vidachi po plastikovim kartam s benzovoza

Пропоноване рішення дозволяє організувати автоматичну реєстрацію роздачі палива за пластиковими картками з можливістю блокування роздачі.

Зчитувач забезпечений модулем доступу. Таким чином, роздача може бути проведена тільки на дозволений транспорт. У разі необхідності, можлива доустановка електронного індикатора з метою виключення помилок оператора при записі свідчень, а також для організації відвантаження в нічний час.

 

5.Отримання підсумкової автоматичної звітності по руху палива по підприємству в цілому

Результатом автоматичної реєстрації за пластиковими картками факту приходу, факту переміщення палива, факту видачі палива на транспортні засоби, система дозволяє згенерувати підсумковий звіт про рух палива в рамках всієї компанії.
Так ми маємо можливість отримувати, на щоденній основі, поточні залишки по ємностях, фактичні суми надходження палива і відповідно витрати на техніку.

2014 02 11 134845

 

Последнее в блоге